PRZERWA W WYSYŁCE 23 - 26 LIPCA
DARMOWA DOSTAWA

kwarc różowy

Aktywne filtry

Biżuteria z kwarcem różowym

Rozważna czy romantyczna? Dzięki biżuterii z kwarcem różowym poczujesz pełnię emocji i piękna. Ten wyjątkowy kamień półszlachetny jest kwintesencją kobiecości. Bladoróżowy kolor, który czasami występuje z delikatną domieszką mlecznej bieli, nie tylko wygląda romantycznie, ale także sprzyja miłosnym uniesieniom. Zakochaj się w delikatności i elegancji naszyjnika z kwarcem różowym.

Kwarc różowy nazywany jest kamieniem miłości. Jednak nie dotyczy to wyłącznie relacji z drugą osobą — ten kryształ doskonale służy relacjom z samą sobą. Nosząc ten półszlachetny kamień odnajdziesz siebie na nowo i znajdziesz wewnętrzną równowagę. Różowa barwa kwarcu wytwarza intensywne pole energetyczne, które stymuluje nas do altruizmu, bezwarunkowej miłości i niesienia pomocy. Kwarc różowy pomaga budować harmonijne relacje z innymi ludźmi i naturą, a to zaledwie początek z długiej listy jego zalet.

Ten różowy kryształ ma zbawienny wpływ na pewne obszary naszego zdrowia. Przypisuje się mu działanie łagodzące wszelkie dolegliwości związane z sercem, układem krążenia i cyrkulacją krwi. Jednak to nie wszystkie właściwości kwarcu różowego. Według wielu poprawia on pamięć, likwiduje ospałość, a także sprzyja płodności. Z tego względu jest polecany wszystkim kobietom, które marzą o posiadaniu dziecka.

Dzięki uniwersalnemu i delikatnemu kolorowi kwarc jest doskonałą propozycją na prezent dla bliskiej kobiety, mamy, przyjaciółki lub po prostu dla samej siebie. Biżuteria z różowym kryształem pasuje do wielu stylizacji - od formalnych po codzienne. Niezależnie od tego jaki styl wybierasz na co dzień, naszyjnik z różowym kwarcem będzie doskonałym dodatkiem do Twojego ubioru.

Lekka i swobodna biżuteria z kwarcem różowym przyciąga spojrzenia i zachwyca blaskiem pięknych kamieni. W ofercie posiadamy wyjątkowe naszyjniki srebrne i pozłacane, które w połączeniu z kwarcem różowym wyglądają niesamowicie. Znajdź idealny dla siebie i noś go z radością.