Szybka, mała ciężarówka DARMOWA DOSTAWA
Naszyjnik pozłacany z ametystem

WIOSNA / LATO 2022


W kolekcji wiosenno-letniej przygotowaliśmy bogatą ofertę naszyjników, bransoletek, kolczyków i pereł.

Wśród nich zdecydowanie najmodniejsze okazały się naszyjniki z kryształem górskim, ametystem, kamieniem słonecznem oraz kwarcem różowym.

Dużą część kolekcji stanowią bransoletki i naszyjniki dla fanów oceanów oraz motywy zwierzęce, które cieszą się wielką popularnością, a zdecydowanym hitem jest naszyjnik z naturalnych pereł z wężem

Jeśli jesteś fanem motywów takich jak: kryształy półszlachetne, zwierzęta, muszelki, koła, rozetki, serca, rośliny, morze i oceany oraz księżyce to w tej kolekcji z pewnością znajdziesz coś dla siebie


Zobacz więcej
Bransoletka srebrna ze znakiem zodiaku

JESIEŃ / ZIMA 2021/2022


W kolekcji jesienno-zimowej postawiliśmy na delikatność oraz motywy świąteczne, idealnie pasujące na prezent

Dużą część kolekcji stanowią naszyjniki z pereł, które są aktualnie bardzo popularne i pasują do każdego outfit'u.

Literki stały się zdecydowanym bestsellerem. Najlepiej sprawdzają się na spersonalizowany świąteczny prezent. W końcu kto by nie chciał znaleźć pod choinką naszyjnika z pereł z literką symbolizującą imię swoje, partnera/partnerki, dziecka lub innej ważnej osoby w naszym życiu.

Znajdują się tu również takie nietypowe modele jak naszyjniki z butem Yeezy, Air Jordan lub Dunk - idealne dla wszystkich fanów Sneakers'ów.

Zapraszamy tutaj, jeśli chcesz znaleźć takie motywy jak: literki, monety, rozetki, perły, motywy zwierzęce - zwłaszcza naszyjniki z psem, znaki zodiaku, listki, księżyce oraz biżuterię świąteczną.


Zobacz więcej
Naszyjnik pozłacany z górami

WIOSNA / LATO 2021


W kolekcji jak na porę roku przystało postawiliśmy na motywy pasujące do klimatów wiosennych oraz letnich.

Znaczna część biżuterii w tej kolekcji to perły oraz nausznice.

Nie mogło również zabraknąć biżuterii dla fanów sportów oraz szeroko rozumianego hobby - znajdziesz tutaj między innymi naszyjniki z koniem dla fanów jeździectwa czy jeden z najlepiej sprzedających się gadżetów dla miłośników Tatr (i nie tylko) - naszyjnik pozłacany z górami.

Jeśli chodzi o letnie klimaty kolekcji to zdecydowanie najlepsze będą bransoletki i naszyjniki z palmami, rozgwiazdami oraz muszelkami. Są tu również różne motywy zwierzęce jak chociażby bransoletka z jaszczurką, którą można spotkać w licznych kurortach na wczasach.

Nie brakuje tu również eleganckich naszyjników z rozetkami, czy też bardzo ciekawych modeli jak chociażby bransoletki i naszyjniki z twarzą.

Koniecznie tu zajrzyj, jeśli jesteś fanem motywów takich jak: góry, konie oraz jeździectwo, palmy, muszelki, rozgwiazdy, perły, nausznice oraz zwierzęta.


Zobacz więcej
Bransoletka srebrna z perłami z ozdobnym zapięciem toggle

JESIEŃ / ZIMA 2020/2021


Kolekcja jesienno-zimowa została stworzona głównie z myślą o świętach Bożego Narodzenia.

Zdecydowana większość kolekcji to liczne bransoletki i naszyjniki z motywm świątecznym takim jak: bałwan, anioł czy prezent.

Idąc dalej tematem świąt do kolekcji trafiły zwierzęta świąteczne: renifer oraz jeleń. Oprócz nich w kolekcji znalazły się też zwierzęta niezwiązane ze świętami jak chociażby bransoletki i naszyjniki z kotem.

W kolekcji oczywiście nie mogło zabraknąć licznych modeli stworzonych z pereł naturalnych oraz połączenia pół na pół pereł ze srebrem, a najlepszy tego przykład znajdziesz TUTAJ.

Zajrzyj tutaj, jeśli lubisz motywy takie jak: perły, zwierzęta, medaliki oraz biżuteria idealna na prezent na święta Bożego Narodzenia.


Zobacz więcej
Naszyjnik pozłacany rombo z ozdobnym zapięciem toggle i odlewaną muszelką kauri

WIOSNA / LATO 2020


W drugiej kolekcji naszej marki LUO dodaliśmy do oferty liczne kolczyki, bransoletki oraz naszyjniki.

Znajduje się tu mnóstwo biżuterii z motywem roślinnym, a wśród nich róże, liście monstery i kwiat lotosu.

Ponadto, jeśli jesteś fanem sportów takich jak koszykówka, siatkówka lub chodzenie po górach to z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Dla fanów siatkówki mamy tu jeden z naszych bestsellerów - naszyjnik pozłacany z piłką do siatkówki.

W tym wiosenno-letnim zestawie biżuterii są również takie skarby jak naszyjniki z pereł oraz kolczyki, które podbiły wasze serca - nausznica z łańcuszkiem i kuleczkami.

Z kolei, jeśli motywy takie jak krzyże, monety lub biżuteria z księżycem to coś dla Ciebie to zapewniamy, że tutaj je znajdziesz.

Jak na kolekcje letnią przystało - znalazły się tu liczne modele naszyjników, kolczyków i bransoletek z muszelkami.

Sprawdź tę kolekcję, jesli szukasz biżuterii z kwiatkiem, liściem monstery, księżycem (lunulą), krzyżem, muszelką, gwiazdą, monetą, zwierzętami, perłami oraz biżuterii z motywem sportowym.


Zobacz więcej
Naszyjnik z białych pereł Preciosa

JESIEŃ / ZIMA 2019/2020


Pierwsza kolekcja, a zarazem nasz początek to czas w którym przygotowaliśmy dla Ciebie nasze modele ze srebra, srebra pozłacanego oraz pereł.

W kolekcji pojawiły się pierwsze modele z perłami, a wśród nich klasyka, która modna jest po dziś dzień - naszyjnik z białych pereł.

Jako, że kolekcja jest jesienno-zimowa to nie mogło zabraknąć takich motywów jak krzyż, który jest związany ze świętami Bożego Narodzenia oraz serce i nieskończoność, które idealnie nadają się na prezent pod choinkę dla bliskiej osoby.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tego zestawu biżuterii, jeśli jesteś miłośnikiem takich motywów jak naszyjniki z pereł, serce, nieskończoność, krzyż, rozetki oraz monety.


Zobacz więcej