Szybka, mała ciężarówka DARMOWA DOSTAWA

Kryształ górski

kryształ górski

Aktywne filtry

Biżuteria z kryształem górskim

Kryształ górski to jeden z najsilniej działających kamieni półszlachetnych, który nie tylko niesie za sobą oczyszczenie, ale także ułatwia wejście w głęboki relaks. Inną nazwą tego wyjątkowego minerału jest kwarc. Jego przezroczystość i delikatność sprawia, że pasuje do każdej stylizacji - zarówno dziennej, jak i wieczorowej. Kobiety od lat cenią go za wysoki połysk, który doskonale prezentuje się w formie zawieszki do naszyjnika.

Ten półszlachetny kamień to Twoje remedium na zabiegane życie. Kryształ górski pobudzi w Tobie optymizm, wiarę we własne możliwości i pomoże Ci żyć w zgodzie ze sobą. Naszyjnik z przezroczystym kwarcem to idealny wybór dla kobiet, które potrzebują łagodności i bezkompromisowego piękna. Ze względu na swoje właściwości kwarc pięknie pochłania światło i załamuje je. Dzięki temu w zależności od pory dnia będzie prezentował się w różny sposób. Kobietom, które cenią sobie klasykę polecamy naszyjniki z kryształem górskim, ponieważ doskonale imitują wyglądem mieniące się diamenty.

Naturalny wygląd w połączeniu z pozłacanym łańcuszkiem sprawi, że nie tylko będziesz wyglądała świetnie, ale także poczujesz błogość, którą niesie energia kryształu górskiego. Odkryj jak wiele w Twojej szafie i w Twoim umyśle może zmienić odpowiedni dobór dodatków. Kryształ górski jest często wybierany jako amulet pomagający prawidłowo oceniać sytuację i podejmować słuszne decyzje. Naszyjniki z kryształem górskim są idealne na większe wyjścia. Możesz je nosić także do codziennych letnich stylizacji. 

Noś biżuterię z kryształem górskim zawsze wtedy, gdy potrzebujesz wytchnienia i dystansu. Skorzystaj z mocy natury, którą masz na wyciągnięcie ręki lub podaruj naszyjnik bliskiej kobiecie. Kamienie półszlachetne są ponadczasowym pomysłem na prezent.